Menu

viac
ako pieskovec

Ponuka / Galéria

kamień naturalny - piasmar katalog piaskowca 2012

Domovská stránka

Poľský dekoračný pieskovec kameňolom Długopole

Spoločnosť „PIASMAR Zbigniew i Ryszard Więcławek“ ponúka veľmi špecifický, unikátnypieskovec s názvom „DŁUGOPOLE”, ktorý sa výrazne líši od iných pieskovcov.

 

Pieskovec Długopole – prednosti:

Odolnosť pieskovca Długopole

Zohľadňujúc iba merateľné parametre, technické vlastnosti nášho pieskovca sú oveľa lepšie, veľmi podobné žule. Vysoká odolnosť voči odieraniu, nízka nasiakavosť, vysoká pevnosť v tlaku – to sú parameter, vďaka ktorým sa pieskovec "Długopole“ môže používať prakticky bez obmedzení.

Možnosť leštenia pieskovca

Výnimočnou vlastnosťou nášho pieskovca je možnosť lešenia (vytvárania lesku), a to až na takú úroveň, že sa dá len ťažko odlíšiť od mramoru či travertínu.

Farebnosť pieskovca Długopole

Vďaka svetložltému odtieňu je to jediný pieskovec svojho druhu.

 

Vysoká pevnosť

Veľmi dobré technické parametre pieskovca „Długopole” umožňujú vyrábať platne s hrúbkou už od 1 cm.

 

Poľský pieskovec

Pieskovec sa ťaží v Poľsku, v obci Długopole Górne v Dolnom Sliezsku. V našej obchodnej pobočke v obci Szklary vám poskytnú podrobné informácie o ponúkaných výrobkov z pieskovca.

Spoznajte najčastejšie spôsoby použitia nášho pieskovca:


 
Záhradný kameň
Špecialitou firmy Piasmar je pieskovec – populárny záhradný kameň, z ktorého sa vyrábajú rôzne prvky záhradnej architektúry, také ako fontány, stoly, lavice, kvetináče, záhradné grily, studne a mnohé iné. Bez pochýb je to dokonalý materiál pre tých, ktorí hľadajú najlepšie dekoračné riešenie pre svoju záhradu.


"Žulová" zámková kocka
Vyrábame solídne prvky zámkovej dlažby z pieskovca, vrátane zámockej kocky (štiepanej, rezanej a zaoblenej), ako aj obrubníkov a chodníkových panelov. Ponúkame možnosť výberu požadovaných rozmerov, štruktúry a tvaru. Zaručujeme precízne a estetické výrobky, a v neposlednom rade vysokú kvalitu materiálu.

Ozdobný kameň, obkladový kameň

Ponúkame široký sortiment ozdobného fasádneho kameňa a dekoračných fasádnych obkladov. Môžete si pozrieť naše doterajšie realizácie. Leštené, brúsené, obíjané a štiepané. Vďaka nám každá fasáda získa svoj jedinečný, úchvatný vzhľad. Neváhajte a rozhodnite sa pre toto riešenie.Parapety z kameňa
Solídne a moderné kamenné parapety (z pieskovca Długopole) majú neobyčajnú štylistiku, zaujímavú farebnosť a nevšedné vzory. Zákazník si môže ľubovoľne zvoliť šírku a hrúbku výrobku, ako aj jeho štruktúru či spôsob spracovania. Ku každej objednávke pristupujeme individuálne.

 

Kontakt

 

PIASMAR Sp. j.
Zbigniew i Ryszard Więcławek

e-mailbiuro@piasmar.com

Zakład Przerobu Kamienia
Dział Zbytu Szklary 
tel: +48 74 816-01-67
fax: +48 74 815-52-11

Kopalnia piaskowca "Długopole"
tel-fax: +48 74 813-98-69

 

viac informácií